Gündem Haberleri

#

Reklamı Kapat

Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal: “Namussuzlarla kazanacaksak kaybedelim gitsin” mask

Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal: “Namussuzlarla kazanacaksak kaybedelim gitsin”

Demokrat Parti (DP) İzmir İl Kongresi’nde konuşan DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Şimdi bazıların yaptığı gibi ‘Biz demiştik, biz söylemiştik’ demiyoruz. Biz de çok şey söyledik. Bizim meselemiz bir mağlubiyetten kendi adımıza küçük zaferler çıkarmak değil. Konuşmaya gelinirse bizim de elimiz armut toplamıyor, biz de konuşuruz” dedi.Karamollaoğlu: “Engelli çocuk veya yetişkinin olduğu ailelerimize sosyo-ekonomik destekler ve profesyonel bakım hizmetleri eksiksiz verilmelidir” mask

Karamollaoğlu: “Engelli çocuk veya yetişkinin olduğu ailelerimize sosyo-ekonomik destekler ve profesyonel bakım hizmetleri eksiksiz verilmelidir”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Dünya Engelliler Günü dolayısıyla; “‘Engelli dostu aktif istihdam politikaları’ kapsamında işgücü niteliği taşıyan engellilerimize en uygun mesleki eğitim programları sunulmalı, kendilerine emek piyasasında ve kamu sektöründe pozitif ayrımcılık ilkesi gereğince iş imkanları sağlanmalıdır. Bakıma muhtaç engelli çocuk veya yetişkinin olduğu ailelerimize sosyo-ekonomik destekler ve profesyonel bakım hizmetleri eksiksiz verilmelidir.

DEVAMINI GÖSTER

Anket

Sizce konut fiyatları düşmeye devam eder mi?

Tüm anketler